22 cze 2010

Brezza - Ostatnie kolczyki z kolekcji wiosennej.
To już ostatnie kolczyki z wiosennej kolekcji. Od wczoraj mamy już lato chociaż pogoda wcale na to nie wskazuje. Teraz intensywnie myślę nad nową kolekcją. Jak na razie zjadłam dwa kawałki ciasta cytrynowego i wypiłam kubek kawy ;)

10 cze 2010

Na czwartym piętrze

Od jakiegoś czasu mieszkam na czwartym piętrze niewielkiego bloku...  Nade mną dach, na zewnątrz ponad 30 stopni, a w pracowni...SAUNA! Ręce mokre, czoło zroszone, po prostu tropikana - banana ;D Jeśli lubicie klimaty strefy tropikalnej zapraszam do mnie na czwartre piętro ;D W menu: lody z likierem kawowym i mrożona pepsi z cytrynką! ;)
Na szczęście obie pary kolczyków, które dzisiaj Wam pokażę zaczęłam dużo wcześniej.

Ufff...ależ upał!

2 cze 2010

Dans le jardin royal - The spring collection of jewelry (Ja kontra Kyanit ;)
Już dawno tak bardzo nie zmęczyło mnie robienie zdjęć... Zauważyłam, że ilekroć mam sfotografować Kyanit  zdjęcia zawsze wychodzą szaro-bure, brudne. Kolory zmieniają swoją intensywność :/  Niestety nie udało mi się uchwycić delikatnych różnic w zielonych tonacjach :( Na zdjęciu kolory są troszke za intensywne. 
Zniechęciłam się do Kyanitu ;) Dlatego następne kolczyki zrobię w ciepłych i pastelowych barwach ;) A może pudrowy róż tak modny w tym sezonie? Tak! Już mam pomysł. Zmykam do pracowni :)